46. aukció
Brodszky Sándor (1819-1901) Horgásztanya
121

Brodszky Sándor (1819-1901)

Horgásztanya

Olaj, karton papírlemezen, 23x30,5 cm
Jelezve jobbra lent: töredékes szignó Hátoldalon: hagyatéki pecsét
Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Becsérték: 200 000 - 300 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
•BÁV 58. árverés, 20. tétel