62. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Horizontális és vertikális ritmusok a térben, 1976
47

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Horizontális és vertikális ritmusok a térben, 1976

Olaj, vászon, 100x90 cm
Jelezve hátoldalon: Gyarmathy Tihamér 976 "Horizontális és vertikális ritmusok a térben" 100x90 cm, olaj 76/6
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

Kiállítva ¦ Exhibited:

¦ Italia 2000 ’76. Castello Maschio Angioino, Nápoly, 1977., katalógus: 63.

¦ Gyarmathy Tihamér festőművész kiállítása. Műcsarnok, Budapest, 1979. november 23. – december 16.,

katalógus: szám nélkül

Kiállítva és reprodukálva ¦ Exhibited and reproduced:

¦ Festészet ’77 kiállítás. Műcsarnok, Budapest, 1978. katalógus: 88.

108

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Megtörtént, 1952

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft