23. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Horizontális mozgás, 1989
127

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Horizontális mozgás, 1989

Olaj, vászon, 70x80 cm
Jelezve hátoldalon: 89/1 Gyarmathy Tihamér 989 Horizontális mozgás 70x80
Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft

119

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Akvárium, 1964

Kikiáltási ár: 500 000 Ft
128

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Sárga fej, 1959

Kikiáltási ár: 180 000 Ft