23. aukció
Korniss Dezső (1908-1984) Horizontális-vertikális XI., Egyensúly, 1975
46

Korniss Dezső (1908-1984)

Horizontális-vertikális XI., Egyensúly, 1975

Olaj, vászon farostlemezen, 27,5x27,5 cm
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft

Proveniencia: előző tulajdonosa a művésztől vásárolta

Kiállítva: Korniss Dezső kiállítása, Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1980. március-május, katalógus: 415.

Reprodukálva: Mozgó Világ, 1992. 2. 125.