29. aukció
Zsolnay Horpasztott váza, Zsolnay, 1900 köröl
52

Zsolnay

Horpasztott váza, Zsolnay, 1900 köröl

Fazonszám: 6023 (nehezen olvasható), Magasság: 18,5 cm
Jelzés: domború körpecsét, A száj peremén kis sérülés, restaurált
Kikiáltási ár: 280 000 Ft