15. aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Hortobágy
130

Fényes Adolf (1867-1945)

Hortobágy

Olaj, fa, 21x32 cm
Jelezve jobbra lent: Fényes A.
Kikiáltási ár: 250 000 Ft