8. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Hortobágyi hajnal, 1975
111

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Hortobágyi hajnal, 1975

Olaj, farost, 77x73 cm
Jelzés nélkül, jelezve hátoldalán: Hortobágyi hajnal, 975
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft