12. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA - II. rész
Jakovits József 1909 - 1994 Hősök lelke (Forradalmi sorozat, VIII. lap)
88

Jakovits József 1909 - 1994

Hősök lelke (Forradalmi sorozat, VIII. lap)

Litográfia, papír, 32 x 22,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kernács Gabinak Barátsággal: Jakovits J. 1990. jan.
Jelezve balra lent: 8. Hősök lelke
Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Becsérték: 100 000 - 140 000 Ft