Budapest Áramlat
Radák Eszter (1971-) Hú, de érdekes, ezt a tükröt még nem lopták el!
5

Radák Eszter (1971-)

Hú, de érdekes, ezt a tükröt még nem lopták el!

Olaj, vászon, 200x295 cm