9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Bada Dada Tibor (1963-2006) Hullámvasút Csonttányér, 2002
86

Bada Dada Tibor (1963-2006)

Hullámvasút Csonttányér, 2002

Olaj, farost, 100 x 75 cm
Jelezve hátoldalon: Bada Dada 2002 Hullámvasút Csonttányér 100 x 100 olaj, farost
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft

24

Bada Dada Tibor (1963-2006)

Tábori élet

Kikiáltási ár: 750 000 Ft