18. aukció
Telepy Károly (1828-1906) Hullámzó Balaton, 1903
44

Telepy Károly (1828-1906)

Hullámzó Balaton, 1903

Olaj, vászon, 55x85,5 cm
Jelezve jobbra lent: Telepy K. 1903
Kikiáltási ár: 950 000 Ft

Kiállítva: Nemzeti Szalon téli kiállítás. Budapest, Műcsarnok, 1903-04., katalógus: 896.

39

Telepy Károly (1828-1906)

Szent György hegy

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
117

Telepy Károly (1828-1906)

Hegyi tó, 1887

Kikiáltási ár: 750 000 Ft
124

Telepy Károly (1828-1906)

Csorba-tó

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
241

Telepy Károly (1828-1906)

Hegyvidéki táj, 1876

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft