35. aukció
Rafael Viktor (1900-1981) Hullámzó fák, 1948
76

Rafael Győző Viktor (1900-1981)

Hullámzó fák, 1948

Tus, akvarell, papír, 33,5x24 cm
Jelezve jobbra lent: Rafael Viktor 948
Kikiáltási ár: 120 000 Ft