Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Martyn Ferenc (1899-1986) I-betűs kompozíció, 1945
106

Martyn Ferenc (1899-1986)

I-betűs kompozíció, 1945

Olaj, vászon, 40x30 cm