19. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Ibiza (Figura vízben), 1959
210

Bálint Endre (1914-1986)

Ibiza (Figura vízben), 1959

Olaj, papír, 15,5x23,5 cm
Jelezve a paszpartun balra lent: A. Bálint 59, jelezve jobbra lent: Ibiza, hátoldalán felirat: Bálint István tulajdonából
Kikiáltási ár: 240 000 Ft

Kiállítva: Vajda Lajos és Bálint Endre művei Axel Rohlfs gyűjteményéből. Mű-terem Galéria, Budapest, 2002. október 11 – november 8., katalógus: B. 32.