52. aukció
Barabás Miklós (1810-1898) Idill, 1851
168

Barabás Miklós (1810-1898)

Idill, 1851

Akvarell, ceruza, papír, papírlemezen, 33,5x41 cm
Jelezve balra lent: Barabás M. 1851
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 900 000 - 1 100 000 Ft