20. aukció
Molnár C. Pál (1894-1981) Idill
180

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Idill

Olaj, farost, 28,5x33,5 cm
Jelezve jobbra lent: MCP
Kikiáltási ár: 260 000 Ft