9. aukció
Farkas István (1887-1944) Idős hölgy parkban
123

Farkas István (1887-1944)

Idős hölgy parkban

Akvarell, papír, 59x43,5 cm
Jelezve balra lent: Farkas
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft

Védett

Proveniencia: Zétény Győző gyűjteményéből