49. aukció
Ország Lili (1926-1978) Időtlen kép, 1969
126

Ország Lili (1926-1978)

Időtlen kép, 1969

Olaj, farost, 80,5x60 cm
Jelezve balra lent: Ország Hátoldalon: Ország Lili \\\\\\\\
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 14 000 000 Ft

PROVENIENCIA: •Galleria Viotti, Torino •az 1974-es Németh Lajos kismonográfia szerint még a művész tulajdonában KIÁLLÍTVA: •Ország Lili kiállítása, István Király Múzeum, Székesfehérvár, 1972. október 15. – december