5. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Ifjú múzsa
132

Czóbel Béla (1883-1976)

Ifjú múzsa

Olaj, vászon, kartonon, 50x40 cm
Jelezve balra lent: Czóbel
Kikiáltási ár: 950 000 Ft

Védett