12. aukció
Benczúr Gyula (1844-1920) Ifjú portréja
148

Benczúr Gyula (1844-1920)

Ifjú portréja

Olaj, vászon, 54,5x43,5 cm
Jelezve jobbra lent: Benczúr Gyula
Kikiáltási ár: 1 900 000 Ft

Proveniencia: egykor a Teller Ede család tulajdonában