28. aukció
Herrer Cézár (1868-1919) Ifjú spanyol nő
151

Herrer Cézár (1868-1919)

Ifjú spanyol nő

Olaj, vászon kartonon, 51x33 cm
Jelzés nélkül, Hátoldalon: Özv. Herrer Cézárné attesztje
Kikiáltási ár: 250 000 Ft