23. aukció
Dési Huber István (1895-1944) Ifjúkori önarckép, 1922
177

Dési Huber István (1895-1944)

Ifjúkori önarckép, 1922

Olaj, papírlemez, 47,5x36 cm
Jelezve jobbra lent: Huber 922
Kikiáltási ár: 350 000 Ft

Reprodukálva: Dési Huber István: Levelek a szülőföldre, Bukarest, Kriterion, 1982. 18. kép