63. aukció
Lakner László (1936-) Igazi rózsa helyett, 1969, 50/45
14

Lakner László (1936-)

Igazi rózsa helyett, 1969, 50/45

Rézkarc, papír, 22x31,5 cm
Jelezve jobbra lent: Lakner László; Jelezve balra lent: 50/45 Rózsa. 1969. Jelezve alul középen: Igazi rózsa helyett fogadd el most ezt a szürkét
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft