2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Lakner László (1936-) Igazi rózsa helyett
60

Lakner László (1936-)

Igazi rózsa helyett

Rézkarc, papír, 22x31,5 cm
Jelezve jobbra lent: Lakner László, Jelezve balra lent: 50/28 Rózsa. 1969
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft