13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Harasztÿ István objekt kortárs aukció, sakk
105

Harasztÿ István (1934-2022)

Ígérgetős party, 2011

Olaj, fa faroston, 70 x 71 cm
Jelezve balra lent: Harasztÿ István 2011
Hátoldalon: Sáfár Zoltánnak szeretettel és tisztelettel Harasztÿ István
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft

20

Harasztÿ István (1934-2022)

Sárgák, 2005

Kikiáltási ár: 360 000 Ft
70

Harasztÿ István (1934-2022)

A pénz útja, 1996

Kikiáltási ár: 480 000 Ft