7. aukció
Pittner Olivér (1911-1971) Ikerfák, 1968
145

Pittner Olivér (1911-1971)

Ikerfák, 1968

Olaj, farost, 100x72 cm
Jelezve jobbra lent: Pittner O. 968
Kikiáltási ár: 450 000 Ft