66. aukció (2021. június)
Csók István (1865-1961) Ilka a lugasban
152

Csók István (1865-1961)

Ilka a lugasban

Olaj, vászon, 50,5 x 60 cm
Jelezve balra lent: Csók I. B.p., Hátoldalon: Csók István autográf attesztje
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft