19. aukció
Csók István (1865-1961) Ilka a lugasban
167

Csók István (1865-1961)

Ilka a lugasban

Olaj, vászon, 60,5x50,5 cm
Jelezve balra lent: Csók I. Bp, és hátoldalon Csók István autográf attesztje
Kikiáltási ár: 850 000 Ft