5. aukció
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955) Illatozó orgonák, 1930 körül
131

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955)

Illatozó orgonák, 1930 körül

Tempera, olaj, fa, 122x55 cm
Jelezve hátoldalán: Gáborjáni Szabó Kálmán Tihany Kopaszhegy
Kikiáltási ár: 800 000 Ft