25. aukció
Bernáth Aurél (1895-1982) Illusztráció a Peer Gynthöz
147

Bernáth Aurél (1895-1982)

Illusztráció a Peer Gynthöz

Akvarell, papír, 32,5x24,5 cm
Jelezve balra lent: BA
Kikiáltási ár: 120 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: 1959/7.