3. Grafikai aukció
Ruttkay György (1898-1975) Illusztráció Dante Divina Comedia (Paradiso) c. művéhez, 1969 – 2 kétoldalas műalkotás
27

Ruttkay György (1898-1975)

Illusztráció Dante Divina Comedia (Paradiso) c. művéhez, 1969 – 2 kétoldalas műalkotás

Akvarell, ceruza, papír, 29 x 19,5 cm
Jelezve jobbra lent: RGy 69
Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Becsérték: 120 000 - 160 000 Ft