Időzített online grafikai aukció
Ruttkay György grafika
79

Ruttkay György (1898-1975)

Illusztráció Dante Isteni Színjáték Paradicsom sorozathoz – 2 műalkotás, 1964

Akvarell, ceruza, papír, 2 x 29,5 x 19,5 cm
Jelezve jobbra lent: RG 64 és RG 64
Hátoldalon: PAR 8 és PAR 17
Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Becsérték: 100 000 - 150 000 Ft