60. aukció
Kondor Béla (1931-1972) Illusztráció Madách Imre: Az ember tragédiájához II. Pokolbeli szerkezet, 1963
179

Kondor Béla (1931-1972)

Illusztráció Madách Imre: Az ember tragédiájához II. Pokolbeli szerkezet, 1963

Rézkarc, papír, 29x19,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kondor B. Jelezve balra lent: 50/18
Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: 1963/51.

¦ In.: Kondor Béla. Bolgár Kálmán – Nagy T. Katalin (szerk.), Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1984.