42. Aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Imádság, 1952
145

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Imádság, 1952

Olaj, vászon, 40,5x30,5 cm
Jelezve hátoldalon: Gyarmathy T. 952. \\\\\\\\\\\\\\\\
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft