26. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Imatábla, 1968
42

Bálint Endre (1914-1986)

Imatábla, 1968

Olaj, fa, fa aplikációkkal, 31x46,5 cm
Jelezve hátoldalon: Bálint 968
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft

Proveniencia: korábban Mándy Stefánia tulajdonában (1972-1981)

Kiállítva: • Bálint Endre gyűjteményes kiállítása. Műcsarnok, Budapest, 1972. katalógus: szám nélkül • Bálint Endre kiállítása. Móra Ferenc Múzeum képtára, Szeged, 1974. katalógus: szám nélkül • Bálint Endre festőművész kiállítása. Szentendrei Képtár, Szentendre, 1981. katalógus: szám nélkül

11

Bálint Endre (1914-1986)

Egyszarvú, 1973

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
141

Bálint Endre (1914-1986)

Ótestamentum III, 1984

Kikiáltási ár: 130 000 Ft
146

Bálint Endre (1914-1986)

Angyal és ördög, 1957

Kikiáltási ár: 300 000 Ft
185

Bálint Endre (1914-1986)

Totem

Kikiáltási ár: 180 000 Ft