1. Grafikai aukció (2021. április)
Gross Bettelheim Jolán (1900-1972) Imperializmus
97

Gross Bettelheim Jolán (1900-1972)

Imperializmus

Litográfia, papír, 25 x 28,5 cm
Jelezve jobbra lent: Gross Bettelheim
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft

Párdarabja kiállítva:

¦ Országos Grafikai Biennálé 1961-1989. Miskolc, 1989. (Háborús okonomia, Imperializmus címen) katalógus: szám nélkül

Kiállítva és reprodukálva:

¦ Gross-Bettelheim Jolán válogatott grafikái Vörösváry Ákos gyűjteményéből. Kecskeméti Galéria, Kecskemét. 1987. augusztus 29. – október 4., kat: 45.