8. aukció
Munkácsy Mihály (1844-1900) Inasfiú, Tanulmány a Siralomházhoz, 1869
55

Munkácsy Mihály (1844-1900)

Inasfiú, Tanulmány a Siralomházhoz, 1869

Olaj, vászon, 42x29,9 cm
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft

Reprodukálva: Végvári Lajos: Munkácsy Mihály élete és művei, XXX. tábla Bp., 1958. Oeuvre jegyzék: 319. oldal, 98. szám