3. Grafikai aukció
Gross Arnold (1929-2015) India tavasza, 1980 körül
20

Gross Arnold (1929-2015)

India tavasza, 1980 körül

Színes rézkarc, papír, 25 x 13,5 cm
Jelezve lent: India tavasza próba Gross Arnold
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft

– Wehner Tibor: A Szölke-Gyűjtemény. Festmény, grafika, szobor, érem. Ferenczy Múzeumi Centrum, MűvészetMalom, Szentendre, 2019, 162. oldal