21. aukció
Tornai Gyula (1851-1928) Indiai tükröződés
23

Tornai Gyula (1851-1928)

Indiai tükröződés

Olaj, fa, 107x70 cm
Jelezve jobbra lent: Tornai Gy.
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft