12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Vojnich Erzsébet kortárs aukció
134

Vojnich Erzsébet (1953)

Indirekt kapcsolat

Olaj, vászon, 50 x 70 cm
Jelezve jobbra lent: Vojnich
Hátoldalon: Vojnich Erzsébet Indirekt kapcsolat
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft