55. aukció
Radák Eszter (1971-) Induljunk, jön a dagály!, 2009
7

Radák Eszter (1971-)

Induljunk, jön a dagály!, 2009

Olaj, vászon, 100x120 cm
Jelezve hátoldalon: Radák 2009
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft