13. aukció
Kádár Béla (1877-1956) Interieur, 1909 (Arcképtanulmány)
75

Kádár Béla (1877-1956)

Interieur, 1909 (Arcképtanulmány)

Olaj, vászon, 55x34 cm
Jelezve jobbra középen: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft

Kiállítva: Kádár Béla emlékkiállítás, Mű-Terem Galéria, 2002.

Reprodukálva: • Gergely Mariann: Melankolikus utazás – Kádár Béla, 98. oldal, 95. kép, Mű-Terem Galéria, Budapest, 2002. • Élet című újság, 1910. január 1., 1. szám • Szalon újság, 4. kép, 1910., 1. szám