30. aukció
Járitz Józsa (1893-1986) Intérieur, 1911-1915 között
160

Járitz Józsa (1893-1986)

Intérieur, 1911-1915 között

Olaj, karton, 61x51 cm
Jelezve balra fent: Jaritz, Jelezve hátoldalon: Járitz Józsa Interieur IV. Szép u. 5.
Kikiáltási ár: 650 000 Ft