Exkluzív téli ajánlat
Barcsay Jenő (1900-1988) Interieur, 1962
57

Barcsay Jenő (1900-1988)

Interieur, 1962

Olaj, vászon, 24 x 35 cm
Jelezve balra lent: Barcsay

• László Gyula: Barcsay.Képzőművészeti Alap, Budapest, 1963., 48. kép
• Barcsay Jenő: Tér és forma.Corvina Kiadó, Budapest, 1966., 117. oldal