9. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Interieur-részlet vázával, 1916
106

Czóbel Béla (1883-1976)

Interieur-részlet vázával, 1916

Olaj, vászon, 63x49 cm
Jelezve középen fent: CZOBEL 1916 HOLLAND
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft

Proveniencia: egykor Aczél György gyűjteményében, aki magától a művésztől vásárolta