21. aukció
Jeges Ernő (1898-1956) Io
85

Jeges Ernő (1898-1956)

Io

Olaj, vászon, 91x81 cm
Jelezve jobbra lent: Jeges
Kikiáltási ár: 1 900 000 Ft

Kiállítva: Tavaszi Kiállítás. Műcsarnok, Budapest, 1927. április, katalógus: 350.