34. aukció
Ország Lili (1926-1978) Írásjelek, 1969
111

Ország Lili (1926-1978)

Írásjelek, 1969

Olaj, papír, 39x28,5 cm
Jelezve hátoldalon: Ország Lili 1969
Kikiáltási ár: 800 000 Ft