58. aukció
Frey Krisztián (1929-1997) Irénnek
75

Frey Krisztián (1929-1997)

Irénnek

Olaj, papír, 70x50 cm
Jelezve középen lent: F 95, Irénkének
Kikiáltási ár: 350 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 900 000 Ft