33. aukció
Zsolnay Júlia (1856-1950) Íriszek, 1897
100

Zsolnay Júlia (1856-1950)

Íriszek, 1897

Olaj, vászon, 52x105 cm
Jelezve jobbra lent: ZSJ 1897
Kikiáltási ár: 420 000 Ft