7. aukció
Undi Carla (Sidló Ferencné) 1881 - 1956 Íriszek
142

Undi Carla (Sidló Ferencné) 1881 - 1956

Íriszek

Olaj, vászon, 105x39 cm
Jelezve balra lent: U.C.
Kikiáltási ár: 150 000 Ft